+8618566206176info@df-led.top

Ürün kategorisi

Ekleyin: Kat 5, Bina A, No.2, Chuangye yol 5, Jiangbian sanayi bölgesi, Songgang Town, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Çin

Tel: + 86-755-33133869

+ 86-755-29945819-810

Faks: +8655-29945817-803

E-posta: kevin@df-led.top

Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Yangın acil durum aydınlatma kablolama

Acil aydınlatma-meli var olmak yüklü şerit, anahtarları orta ayarlı değil. İki telli ve üç telli türü acil aydınlatma bir özel güç kaynağı Birleşik. Kombine belirli güç ayarlarını uygun Yangın Yönetmeliği yankı. Döndürme lamba ayrılmış acil durum güç kaynağı elektrik bağlantısı ısıya dayanıklı kablo, yangın emniyet gereksinimlerini karşılamak için kullanarak.

İki telli sistem

Yaygın olarak kullanılan yöntem özel acil durum genellikle uygulanan yöntem, aydınlatma yapmazlar aydınlatma kullanımı ya da 24 saat sürekli aydınlatma (LED işareti lambaları bu kategoriye ait), bir güç kesintisinden sonra acil durum ışıkları yaktı otomatik olarak.


Üç telli sistem

Acil durum ışıkları kez hukuk tarafından kullanılan bağlantı yönteminin, acil aydınlatma sistemleri durumunu kubbe açma/kapama kontrolü, güç anahtarı acil durum kadar ışık için acil durum ışıkları devlet hemen ne zaman ne olursa olsun olabilir. K kubbe anahtarı var.


Dikkat gerektiren konularda

1, şekilde değil kavramak için bağlantı özellikleri kör çizgi, hiçbir uygun rolü;

2 aydınlatma bir parçası ve acil aydınlatma, her zamanki gibi üçüncü hattı kontrol yöntemi olarak kullanılmalıdır.

FCC ayarlarsanız, 3, kamu binaları için acil durum aydınlatma lambaları tüm parçaları yerinde denetim anahtar kullanımı (tek lamba, tek kontrol veya daha fazla ışık kontrol) veya dağıtım kutusundaki Merkezi üçüncü satırı yöntemi koyabilirsiniz.

4, yangın oluştuğunda, ateş açın ve acil aydınlatma gereksinimleri yangın FCC karşılamak için bir atış kontrol merkezi projesi.